כיום רשת האינטרנט היא מדיית הפרסום המשמעותית ביותר והיא הולכת וגדלה מדי יום.
רק האינטרנט מאפשר למפרסם לגרום לגולש לקבל את כל המידע כאן ועכשיו ואף לבצע עסקה בניגוד למדיות פרסום אחרות שמזמינות את הלקוח לחפש, להתקשר, לקרוא ולהתעניין בשירות שמוצע לו.
השירותים של גביש פתרונות אינטרנט הם רחבים מאוד ומספקים את מירב הכלים על מנת לשווק שירות או מוצר ברשת האינטרנט כולל בניית אתרים, עיצוב ושיווק.

על גביש:
"גביש פתרונות אינטרנט" הוקמה בשנת 2007 ע"י עמית מלכי מקדם אתרים וחית אינטרנט, גביש מתמחה בשיווק אתרים ברשת האינטרנט ומיתוג עסקי ברשת האינטרנט.
עמית מנחה ומלמד את קורס קידום האתרים במכללת נס הקמפוס הצפוני.
הקורס הינו מסלול להכשרת מקדמי אתרים מקצועיים.
במהלך הקורס עמית משתף ומלמד מנסיוני העשיר בתחום.
אנחנו בגביש מאמינים שההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו…
השירותים שלנו הם:

 

  • בניית אתרים – הקמה ותכנון של אתרי אינטרנט כולל עיצוב האתר ובניית כל מערכות האתר, בשלב התכנון אנו נשב עם הלקוח ונשמע את הצרכים שלו ולאחר מכן נדע לתכנן את האתר מבחינה טכנולוגית שיהיה מותאם לדרישות. עיצוב האתר יותאם לצרכי הלקוח תוך התחשבות בפן השיווקי..
  • הקמת דפי נחיתה – דפי נחיתה זהו כלי מדהים לניהול קמפיינים פרסומיים במנועי החיפוש, לרוב דף נחיתה יאפשר להשיג תוצאות טובות יותר בקמפיינים ממוקדים ויאלץ את הגולש ליצור הפניה.
  • קידום אתרים במנועי החיפוש – זה כבר לא סוד אם אתה לא שם אתה לא קיים, סטטיסטיקות מגוגל 86% מהגולשים בישראל מחפשים בגוגל 50% מתוכם לא עוברים לדף השני בתוצאות ומתוכם יש כאלה שלא מגוללים את הדף. אנו בגביש מקדמים אתרים לראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות ללקוח בכמה שלבים, מחקר מילות מפתח, התאמת מבנה האתר, התאמת התוכן באתר, בניית מערך קישורים חזק לאתר. תהליך קידום האתר אורך כחצי שנה עלות הקידום משתנה בין התחומים השונים ותלויה במידת התחרות במילות המפתח. לאורך כל התהליך הלקוח או מי מטעמו שותף לתהליך הקידום ומקבל דוחות חודשיים שיעקבו אחר ההתקדמות ושיפור התוצאות, הדגש שלנו הוא לא רק על מיקום האתר במנועי החיפוש אלה בחינת התוצאות העסקיות של הלקוח מהאתר.
  • קידום אתרים ממומן – קידום אתרים ממומן זהו ניהול של קמפיין מודעות בגוגל, השירות כולל הקמת הקמפיין, מחקר מילות מפתח וניהול שוטף של הקמפיין, בחינת התוצאות ושיפור הקמפיין למען השגת יחס המרה גבוהה יותר עבור הלקוח. סדרי גודל עלות תלויה מאוד בגודל התקציב של הקמפיין.
  • שיווק ברשתות חברתיות – שיווק ברשתות חברתיות זהו תהליך שאנו מנצלים את הרשתות החברתיות כגון פייסבוק, טוויטר, קפה דמארקר ועוד ויוצרים באזז אינטרנטי עבור הלקוח וחושפים את השירות שלו לקהל הרחב. עלויות ינתנו בהתאם ללקוח.
  • יתוח שוק והשוואות – ניתוח שוק ברשת ובדיקת כדאיות הקמת אתר בתחום ספציפי, ניתוח נתונים המצויים ברשת והגשת דוח המלצות ללקוח. קורסים והדרכות – סדנאות וקורסים שנושא אינטרנט.

 

about