לינקים ככלי למטרות קידום אתרים
קידום אתרים טוב ומקצועי יעשה שימוש נכון בלינקים מתוך ההכרה כי לינקים בצורותיהם השונות מהווים כוח עצום בתוך עולם האינטרנט. פרויקט קידום אתרים שיעשה שימוש נכון בלינקים, הן בלינקים שבתוך האתר והן בלינקים המובילים אל האתר, יזכה לראות תוצאות מעולות בזמן קצר ביותר.

לינקים פנימיים
לינקים פנימיים אלו למעשה לינקים למעבר בין עמודים בתוך האתר. לדוגמא, ניתן להוסיף קישור לדף אחר באתר ממילים העוסקות באותו עמוד. כך, לינקים פנימיים יובילו מדף כזה לאחר ויביאו לקידום האתר במנועי החיפוש השונים. קישורים פנימיים אלו מהווים קישורים נכנסים לכל דף באתר כשכל קישור זהו נכס רב עוצמה בכל הנוגע לתחום קידום אתרים.

לינקים נכנסים
אחת השיטות המוכרות והטובות ביותר לתחום קידום אתרים באינטרנט היא קישורים הנכנסים לאתר. הקישורים הנכנסים מהווים פלוס גדול בשלב "קריאת" האתר על ידי מנועי החיפוש, זאת משום שהם מבינים שהאתר רלוונטי יותר למילות המפתח שלו לאור העובדה שגם אתרים אחרים מוכיחים זאת. הלינקים הנכנסים מושפעים ממספר גורמים הכוללים מיקום וכמות.

מיקום הלינק בעמוד
מיקומו של הלינק בעמוד הוא קריטי בכל הקשור לתחום קידום אתרים. היכולת של הלינק לבצע עבורנו את העבודה הטובה ביותר טמונה רבות במיקום שלו והאם הוא בתחתית או בראשית העמוד. לכן, לינק מתחתית האתר לא יהיה בעל אותו משקל כמו לינק מראש האתר.

כמות הלינקים בעמוד
כמות הלינקים בעמוד משפיעה אף היא על משקלו של הלינק והשפעתו על מנועי החיפוש. לינק בודד באתר אשר מקודם היטב יביא לתוצאות טובות יותר מאשר לינק אחד בין רבים מסוגו. חשוב לדעת זאת משום שאם אתר נתון יחליט לפרסם מספר רב של אתרים באותו עמוד, משקל הלינקים ירד ומנועי החיפוש יורידו מחשיבותו.

לינקים זוהי דרך מעולה לפרסום האתר. היא מביאה גולשים רבים הן מהאתר המפרסם והן ממנועי החיפוש. חברת קידום אתרים מקצועית ואמינה מבינה את החשיבות של הלינק הנכנס ולעיתים תעדיף להשתמש בשיטת קידום זאת על פני שיטות קידום אחרות.
החשיפה הרבה והתועלת הבלתי ניתנת לערעור של לינקים ככלי לקידום אתר ברורה לכל מקדם אתרים. שימוש נכון ומקצועי בלינקים יביא לקידום האתר במנועי החיפוש במהירות וביעילות ותדאג שיישאר במקומו הגבוה לאורך זמן.