השפעת הדומיין בקידום אתרים אורגני

איך משפיע בחירת הדומיין לקידום האתר שלנו.

כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני קניית דומיין.

  • ·         ישנה חשיבות לכך הדומיין יהיה בסיומת CO.IL לאתר שרוצים לקדם אותו בישראל וישנם דומיינים בעברית עם סיומת באנגלית גם זאת אופציה.
  • ·         דבר חשוב נוסף לנסות לבדוק האם על הדומיין הזה ישב בעבר אתר, במידה ומישהו לא חידש את הבעלות על הדומיין יכול להיות שדומיין זה נענש בעבר ע"י גוגול וזהו דומיין מסומן במערכת של גוגל, רצוי לא לרכוש דומיין כזה.
  • ·         כדאי לחשוב על שם קליט שקשור לתחום שלנו אבל במידה ויש לנו אתר משלוחים אין טעם לקרוא לדומייןmislohim.co.il גוגל לא יודע מה זה, הוא כן יודע לתרגם delivery כך שזה אפשרי לבחור דומיין שכבר בשם האתר אנו רומזים על תחום העיסוק.
  • ·         תבחרו שם קליט וקל לאיות לפעמים אנו נאלצים לומר את שם הדומיין למישהו בטלפון ומי שמכיר את התחום זה נשמע ככה " P כמו פופאי , D  כמו דוד וכ"ד.
  • ·         במידה ואתם מקימים אתר חדש ורוצים לזרז את תהליך הקידום שווה להתאמץ קצת ולמצוא דומיין עם ותק, דומיין עם ותק זהו דומיין שישב עליו אתר שקשור לתחום שלכם מאונדקס במנוע החיפוש ומישהו רוצה למכור אותו. שימו לב דומיין שנקנה לפני 20 שנה אבל לא ישב עליו אתר לא ממש שווה משהו. דומיין עם ותק טוב יעלה יותר אבל האתר שלכם ייהנה מותק של שנים ישר על ההתחלה.
  • ·         חשוב לבדוק דבר נוסף בהיסטוריה של הדומיין האם בוצעו העברות בעלות מרובות על הדומיין, שינויים תכופים בחבילות האחסון את הבדיקה הזאת אפשר לעשות כאן הינה דוגמא לבדיקה על האתר שלי כאן, ניתן לראות כאן את כל הפרטים של בעליי הדומיינים ואת כל היסטורית השינויים, חידושים .
  • ·         לפעמים שווה לקנות את שם העסק שלכם כדומיין ובזה לסגור עניין, כך תמתגו את העסק שלכם. בחירת דומיין בעייתי תעקב את היכולת להצליח בתהליך קידום אתרים מאחר ונצטרך קודם להסביר לגוגל שזהו אתר חדש ובעלות חדשה, אך עדיין הכתם של דומיין שנמחק תישאר

השיעורים